Ładowanie gazetki…

Strona 33 z 114

Porównanie cen: Naleśniki z jabłkami i cynamonem 400 g taniej w Lidlu

Strona przedstawia porównanie cenowe popularnego produktu marki własnej w sklepach Lidl oraz Biedronka. Opakowanie naleśników z jabłkami i cynamonem o gramaturze 400 g kosztuje w Lidlu 6,69 zł, co stanowi niższą cenę regularną w zestawieniu z konkurencyjną siecią. Porównanie opiera się na cenach pojedynczych sztuk bez uwzględniania promocji wielosztukowych.